Nabídka jídel na lodi

nabídka jídel pro skupiny

Naše vyhlídkové lodě nejsou jen o panoramatických výhledech, ale také o výjimečném jídle. Pro skupiny od 15 osob a více jsme připravili exkluzivní nabídku jídel, kterou si můžete užít během plavby. Chcete-li se seznámit s naší rozmanitou nabídkou, stačí kliknout na odkaz níže a stáhnout si náš PDF soubor, kde najdete kompletní menu. 

Oslavte své speciální události, pracovní setkání nebo jednoduše užijte den s přáteli na vodní hladině a dopřejte si výjimečný gastronomický zážitek na naší vyhlídkové lodi. Pro rezervace a další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Menu CateringStáhnout

 
 

lodní bar

Naším cílem je udělat vaši cestu co nejpohodlnější, a proto na našich lodích na vás cěká lodní bar s milou obslouhou a bohatým výběrem menších pokrmů a různých druhů nápojů. Lodní bar je otevřen po celou sezónu.

Nabídku jídel a pití na lodi si můžete stáhnout pod odkazem níže.

Adalbert Stifter:plánek místa k sezeníStáhnout
Smetana:Plánek místa k sezeníStáhnout
Nápojový lístek a občerstveníStáhnout
LIPNO LINE

Rezervujte si plavbu

POZOR: Informace o rezervacích                                           Pouze část celkové kapacity lodi je nabízena na webových stránkách k prodeji. Zbytek je nabízen při vstupu na loď. Psi jsou povoleni, kola pouze na zelené a růžové lince.

Rezervace plavby