Nabídky pro skupiny

10018748465_d3c833d861_o.jpg

Cestovní kanceláře, firmy, zájezdy, narozeniny, svatby!

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o lodní dopravu na Lipně. Rádi Vás s Vaší skupinou přivítáme na jednom z našich pěti přístavišť.

Disponujeme flotilou tří lodí, které postupně nasazujeme na pravidelné linky a v případě zájmu také pronajímáme pro soukromé oslavy, kdy je Vaše skupina na lodi sama.

Lodě mají dostatečnou kapacitu (až 250 osob u lodi A. Stifter) k tomu, aby se Vaše skupina na lodi cítila dobře a pokud je potřeba, měla pro sebe dostatek prostoru. V případě odjezdu z výchozí stanice můžeme pro skupinu rezervovat určitá místa na lodi.

Po předchozí objednávce Vám rádi nabídneme oběd, večeři, raut a jiné občerstvení přímo na lodi. Lodní bar s nápoji a drobným občerstvením je v provozu vždy i bez objednání.

Oblíbené jsou také večerní plavby s hudbou nebo jiným zábavným programem.

Skupinou rozumíme většinou 20 a více osob společně.

Podívejte se, prosím, na naše nabídky a pokud si nevyberete, rádi s Vámi Vaše požadavky probereme.

Cena se určuje podle délky plavby (počtu stanic).

Každá 21. osoba ze skupiny s námi jede zdarma (průvodce, řidič apod.)

Nejoblíbenější skupinové plavby:

 • Okružní plavba na 2 hodiny

  odjezd: Lipno nad Vltavou

  10:00, 12:30, 15:00, (17:30)

  Velmi oblíbená trasa okružní plavby vede z Lipna nad Vltavou přes Frymburk do Dolní Vltavice a zpět. Odjezdy bývají v pravidelných časech, ale pokud potřebujete jet jindy, můžeme pro vás ve vedlejší sezoně vypravit zvláštní linku. Na  tyto plavby skupiny často objednávají oběd, večeři, raut nebo jiné skupinové občerstvení.

  Orientační cena:

  310 / 165 / 40 Kč

 • Okružní plavba na 1 

  hodinu

  odjezd: Frymburk

  10:30, 13:00, 15:30, (18:00)

  Kratší varianta okružní plavby, odjíždí z Frymburku do Dolní Vltavice a zpět. Pokud potřebujete šetřit čas, můžete se s námi jen takto krátce projet. Pokud máte k dispozici autobus, je možno plavbu prodloužit například o 30 minut do Lipna nad Vltavou, kde Vás může autobus čekat. Přístaviště Frymburk je u místního kostela, autobus musí po výstupu odjet na parkoviště.

  Orientační cena:

  240 / 120 / 40 Kč

 • Okružní plavba cca 1,5 hodiny

  Odjezdy: Černá v Poš., Horní Planá, Dolní Vltavice

  Pokud vás zajímá spíše severnější část jezera, můžete přistoupit na okruh mezi těmito přístavišti, Trasa je vhodná pro skupiny ze západních Čech a Německa, které při cestě z/do  Krumlova nemusejí zajíždět do vzdálenějších přístavišť. Odjezdy z jednotlivých přístavišť najdete v aktuálním jízdním řádu. V Dolní Vltavici je výborná restaurace pro skupinový oběd na břehu: Hotel Resort Relax.

  Orientační cena:

  280 / 140 / 40 Kč

 • Jednosměrná skupinová plavba

  Odjezdy: všechna přístaviště dle jízdního řádu nebo dohody

  Pokud chcete šetřit čas, nebo naopak chcete vidět při jedné plavbě úplně celé jezero, poplujte s námi pouze jedním směrem. Pro skupiny na cestě do/z Krumlova například využijte spojení mezi Lipnem n.V. a Dolní Vltavicí. Pokud máte více času, poplujte třeba z Lipna n.V. až do Horní Plané - stačí si jen najít nebo domluvit vaši jedinečnou plavbu. A večer třeba zpět...

  Orientační cena:

  dle ceníku plaveb

Objednejte si na plavbu občerstvení!

Rádi Vám nabídneme pro Vaši skupinu vše od bohatého slavnostního rautu po jednodušší dvouchodové menu. Nápoje, zákusky a drobné občerstvení pak kdykoliv zakoupíte v lodním baru i bez objednání. Jídlo připravuje Hotel Resort Relax z Dolní Vltavice.

 • Menu 2 chody, jednotné pro celou skupinu

  oběd nebo večeře během plavby

  Dvouchodové menu je dle volby skupiny složeno z polévky a hlavního jídla nebo hlavního jídla a dezertu. Jídlo pro skupinu objednáte během rezervačního procesu

 • Menu 3 chody, s výběrem z hlavních jídel

  oběd nebo večeře pro celou skupinu

  Tříchodové menu je podáváno formou bufetových stolů, ze kterých si hosté sami postupně vybírají polévku, jedno ze dvou hlavních jídel, zákusek a případně salát.

 • Káva a zákusek pro celou skupinu

  jednoduché občerstvení

  Káva je připravena pro celou skupinu na rezervovaná místa, zákusek dle denní nabídky (většinou jablečný štrůdl) je servírován během plavby. 

   

 • Bohatý slavnostní rautový stůl 

  zájezdy, firmy, svatby, oslavy

  Bohaté rautové stoly se studenými i teplými jídly, složení podle vzoru nebo možnost objednání jednotlivých položek dle Vašeho přání.

MAPKA.jpg
Rodinná skupina Dorn-Fussenegger

Kupte si svoji nemovitost

LIPNO REAL

Ubytování přímo na břehu jezera

LIPNO RENT

Investiční nemovitosti

LIPNO INVEST

Lodní doprava

na Lipně

LIPNO LINE

© ROSENBERGER - Lipno - Line, spol s r.o., IČ 46680063, zapsaná v OR krajského soudu v Č.Budějovicích, C 1583

CZ 38278 Lipno nad Vltavou 71

Tel: +420602403364

 • Facebook Sociální Icon
 • Instagram