top of page

Jízdní řády a ceny

2023_KarteRLL.jpg
Plavby a jízdenky: zvolte místo odjezdu nebo délku plavby
(jízdenky je možno zakoupit také na lodi)
Screenshot 2023-03-17 161956.png
jizdni rad .png

Informace k rezervacím:

Na webu se prodává pouze část celkové kapacity lodě. Zbytek kapacity lodě je nabízen při vstupu na loď.

Plavby kratší méně jak 120 min a 60 min pokud nejsou nabízeny online, lze zakoupit na lodi.

Kde jsou naše přístaviště?

Zvolte místo a zobrazí se mapa:

Lipno nad Vltavou

Přední Výtoň

Frymburk

Dolní Vltavice

Černá v Pošumaví

Horní Planá

Vylety a plavby
Vybrané výlety a plavby 

Jízdní kola přepravují lodě Smetana a Vltava. Vždy se Vám snažíme vyhovět, ale místo na lodi je dáno předpisy a pokud je plno, nemůžeme již další kola nebo cestující vzít s sebou.

Plavby s jízdními koly je proto lépe rezervovat předem.

 

Tady Vám nabízíme některé vybrané programy. INFORMUJTE SE, PROSÍM, JESTLI JSOU V SOUČASNÉM OBDOBÍ TYTO PROGRAMY DOSTUPNÉ:

Oběd a koupání v Dolní Vltavici

V sezoně denně ze všech přístavišť

Dolní Vltavice je místo, které někdy při svých cestách okolo jezera vynecháte. A to by byla určitě škoda. Zdejší přístaviště je místem, kde se setkávají trasy všech našich lodí a můžete zde také přestupovat z jedné lodi na druhou, pokud to umožní jízdní řád a kapacita lodí.

My Vám navrhujeme, abyste sem přijeli na klidný oběd v Hotelu Resort Relax, který s námi již léta spolupracuje.

Po obědě můžete na Vaši loď počkat na zdejší pláži, podívat se přívozem na druhou stranu jezera, půjčit si malý motorový člun nebo můžete dále prozkoumávat naše lodě na dalších linkách.

Sledujte jízdní řád a pokud se lodě na přístavišti střídají, raději se vždy informujte u posádky, jakým směrem konkrétní loď pluje.

Ráno z Lipna n. V. nebo Frymburku do Horní Plané, večer zpět

v sezoně denně 

odjezd z Lipna nad Vltavou a z Frymburku

ráno

Odjíždíme každé ráno v sezoně v 10:00 z Lipna nad Vltavou s lodí Vltava přes Přední Výtoň a Frymburk, s přestupem v Dolní Vltavici do Horní Plané. Zde můžete využít síť cyklostezek, kterou se dostanete až do Nové Pece a dále na Šumavu.

Pokud nepojedete s jízdním kolem, určitě se Vám bude líbit překrásná písečná pláž v Horní Plané, na které můžete při pěkném počasí strávit třeba celý den.

Na druhou stranu lipenského jezera Vás převeze přívoz v Horní Plané. 

Můžete se vrátit zpět do Lipna nad Vltavou po vlastní ose, nebo k večeru opět naší lodí (z Horní Plané v 16:30, z Černé v Poš. v 17:00).

Z Horní Plané nebo Černé do Lipna a zpět

V sezoně denně

Ráno s námi vyjedete z Horní Plané v 10:00 nebo Černé v Pošumaví v 10:30 (přestup v 11:10 D. Vltavici) do Lipna nad Vltavou , kde si užijete všechny možnosti zábavy, které Lipno a okolí nabízejí - můžete navštívit Stezku v korunách, bobovou dráhu, půjčit si koloběžku, kolo, elektročlun, plachetnici. Odjezd zpět je v odpoledních hodinách (z Lipna v 16:30), abyste se stihli vrátit zpět na večeři.

bottom of page